Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnější žlaby |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595587435465 |
| Materiál: | Nerezavějící ocel |
| Připojení: | 50 DN |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
