Vonkajší odtokový žľab s plastovou mriežkou, znížený
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnější žlaby |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 8595587447550 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Připojení: | 75 DN, 110 DN |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Výška: | 55 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
