Zilmet tlaková nádoba ULTRA PRO 50 V
Značka: Zilmet
Zilmet tlaková nádoba ULTRA PRO 50 V
- Tlaková nádoba s objemom 50l- vertikálna
- Znižuje časté spínanie čerpadla
- Vymeniteľná EPDM membrán
- Vhodná pre dom, chatu aj závlahu
- Jednoduchý servis
ULTRA-PRO tlakové nádoby s vymeniteľnou butylovou membránou vhodnou pre styk s pitnou vodou.
Táto línia je ideálna pre všetky moderné zariadenia a môže byť aplikovaná na akýkoľvek typ čerpadla. Nadrže sú dostupné vo veľkostiach od 8 do 1000 litrov. Použitie od -10 do +99 °C Max. Tlak 10 Bar Výrobcom predplnený tlak 1,5 Bar
Vertikálna tlaková nádoba
Technické parametre:
| Vymeniteľná EPDM membrána: | áno |
| Použitie: | -10 - +99C |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Obsah: | 50l |
| Priemer: | 380 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Pripojenie: | 1" |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlakové nádoby pre čerpadlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8019855008026 |
| Objem: | 50 l |
| Spôsob montáže: | Zvislo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
vretenové čerpadlo Čerpací technika UNIQUA AQUA T60/56 15m kábel
Dodanie do týždňa
299,72 € bez DPH
368,66 €
PEDROLLO ponorné čerpadlo 4SR 4/12F 1,1 kW 25m 400V na čistú vodu
Dodanie do týždňa
406,12 € bez DPH
499,53 €
Pedrollo ponorné čerpadlo 4 Blockm 4/13, kábel 20m
Skladom
(2 ks)
429,20 € bez DPH
527,92 €
Italtecnica tlakový spínač PM/5G 3 - 4,5 bar s maticou 230V
Skladom
(3 ks)
8,15 € bez DPH
10,02 €
Italtecnica tlakový spínač PT/5G 3 - 4,5 bar s maticou 400V
Skladom
(4 ks)
8,96 € bez DPH
11,02 €
Italtecnica tlakový spínač PT/12G 4 - 6 bar s maticou 400V
Skladom
(4 ks)
10,06 € bez DPH
12,37 €
Italtecnica tlakový spínač PT/5G 1,5 - 3 bar s maticou 400V
Skladom
(1 ks)
9,20 € bez DPH
11,32 €
Italtecnica tlakový spínač PT/5G 2 - 3,5 bar s maticou 400V
Skladom
(1 ks)
9,50 € bez DPH
11,69 €
Italtecnica tlakový spínač PT/12G 6 - 8 bar s maticou 400V
Skladom
(2 ks)
10,06 € bez DPH
12,37 €
Italtecnica tlakový spínač PT/12G 5 - 7 bar s maticou 400V
Dodanie do týždňa
10,34 € bez DPH
12,72 €
